2. kolo - 1. zápas vonku - 1. prehra :(

01.10.2012 09:16

Tak sme zašli na Hobu a utŕžili sme prvú prehru tejto sezóny. V prvých minútach úvodnej tretiny sme síce boli aktívnejší a viac sa hralo pred súperovou bránou, lenže sme to nevedeli využiť na strelenie prvého gólu. Naopak súper dokázal využiť prvú ponúknutú príležitosť a gólom z brejku sa ujal vedenia v zápase. Po pár minútach sme vyrovnali, ale aj naďalej sme sa trápili s koncovkou pred súperovou bránou. Preto bol stav po prvej tretine 1:1. V druhej časti hry sa gólovo presadili iba domáci hráči, ked pridali ďalších šesť presných zásahov do našej brány. V tretej tretine sme sa trošku pozbierali a podarilo sa nám znížiť náskok domácich o dva góly. Šťastie však v tomto zápase stálo pri domácich a aj naďalej sa im strelecky darilo. Tretiu tretinu vyhrali pomerom 6:2. Zápas sme nakoniec  prehrali nelichotivým výsledkom 13:3.

strelci gólov za HC Topoľčany: Adam Kučerka, Tobias Morosko a Patrik Martiška

zostava: brankári - Frederik Štuchal, Jakub Rybár

hráči - Michal Gerhát, Martin Petrina, Adam Kučerka, Matej Hudok, Tobias Morosko, Samuel Cápay, Alex Géci, Šimon Stanko, David Šnajder, Patrik Martiška, Matúš Bajzík, Tomáš Mádr, Martin Janček, David Krajčík, Matúš Božík, Hodál Samuel, Norbert Kučera