11 kolo - 1.remíza

29.11.2012 18:05

Topoľčany - Slovan B 9 : 9 (5:2, 4:3, 0:4)

Konečne nám vyšiel úvod zápasu, keď sme sa počas niekoľkých striedaní dostali do vedenia až na 4:0. Nášho súpera to však nezlomilo, naopak, pridal na dôraze a dokázal streliť dva góly. Pred prvou prestávkou sa nám podarilo dať jeden gól a do šatne sme tak šli s priaznivým skóre o tri góly. V druhej tretine sa hral bojovný hokej a opäť v nej dohromady padlo sedem gólov, my sme premieňali nájzdy, súper zasa dával góly z rýchlych protiútokov. Záverečná časť hry nám vôbec nevyšla. Súper bol na koni, dával góly a postupne sa dotiahol na jednogólový rozdiel.  Záver zápasu bol velmi dramatický. O skrumáže pred bránami na oboch stranách vôbec nebola núdza. Aj keď sme sa snažili zo všetkých síl, nedarilo sa nám premieňať naše šance a nedokázali sme uspieť ani z trestných strieľaní. Viac šťastia mali napokon hostia, ktorí presným zásahom dokázali vybojovať remízu.

strelci gólov: Jakub Gaťár, Martin Petrina, Matej Hudok - 2, Alex Géci, Patrik Martiška, Timotej Holub - 1