2. majstrák...

26.09.2011 08:16

Piataci hrali včera majstrovský zápas proti družstvu HOBA Bratislava. Ako je už zvykom, súpisku dopĺňali naši štvrtáci. Menovite: J. Gaťár, M. Gerhát,T. Holub, T. Morosko, M. Petrina, M. Petruš a J. Rybár. Prvé dve tretiny boli sily na ľade vyrovnané, čomu nasvedčovalo aj skóre. Stav po druhej tretine bol 2:2. Avšak tretia tretina nám vôbec nevyšla. V 48. minúte sme dostali tri rýchle góly, po ktorých sa brankár P. Keptún rozhodol sám odísť na striedačku. Za stavu 5:2 pre domácich sa do bránky postavil J. Rybár. Súper bol pri chuti a tak náš druhý brankár inkasoval ešte dva krát. Konečný stav zápasu teda bol 7 : 2 pre domácu HOBU. Timotej Holub bol jediným hráčom Topoľčian, ktorý v tomto zápase skóroval.