21. kolo - výhra

07.03.2013 16:37

Topoľčany - Skalica 14:3 (1:3, 7:0, 6:0)

Zápas sme vôbec nezačali zle, väčšimu času sme súpera držali v jeho obrannom pásme, lenže sme nevyužili vyložené šance na gól, za čo nás súper nekompromisne trestal presnými zásahmi do našej siete. Až v 15. minúte za nepriznivého stavu 0:2, prelomil našu streleckú nemohúcnosť pekným gólom Timotej Holub. V druhej tretine pridal ešte ďalšie dva a prvýkrát v tejto sezóne dosiahol hatrick. Ostatní spoluhráči sa tiež nenechali ponúkať a tešili divákov na tribúnach peknými gólmi. V druhej a tretej tretine už hostia neskórovali a tak sme vyhrali presvedčivým výsledkom. Veľkú pochvalu a uznanie si zaslúži náš brankár Frederik Štuchal, ktorý zneškodnil 4 samostatné nájazdy hostí a zaznamenal svoj ďalší shut out tejto sezóny.