5. kolo

22.10.2012 10:41

Včera sme si po dlhšej dobe opäť zahrali zápas na medzinárodnej úrovni, na domácom ľade sme privítali mladých tigrov z Viedne. Ako v predchádzajúcich zápasoch, aj teraz sme mali slabší začiatok. Súper to samozrejme využil a ujal sa vedenia gólom na 0:1. Naši zverenci sa postupne dostávali do tempa a do konca prvej tretiny dvomi gólmi Tobiasa Moroska otočili nepriaznivý stav na 2:1. V druhej časti hry sme pridali ďalšie tri góly pričom sme inkasovali len jeden zo samostatného nájazdu, ked si hosťujúci hráč dovolil "parádičku" pri zakončení, čím úplne zmiatol nášho brankára. V tretia tretina bola na góly najbohatšia, padlo ich dohromady sedem. Takže po tretinách 2:1, 3:1, 4:3 skončil zápas medzi HC Topoľčany - EC Wienna Tigers 9:5.