7. kolo - výhra :)

05.11.2012 10:19

Včera sme opäť hrali na domácom ľade, našim súperom bol tím z Trnavy. Už na prvý pohľad bolo vidno, že je v tíme hostí prevaha hráčov z nižších ročníkov, čomu aj nasvedčoval priebeh hry. Takmer počas celého zápasu sme boli herne lepší. Súper sa však nevzdával a bojoval až do samého záveru. Svojou aktivitou nás prinútil urobiť hrubú chybu v obrane necelé tri minúty pred koncom zápasu, čo mu napokon prinieslo čestný úspech v podobe jedného streleného gólu. Po tretinách (3:0, 6:0, 2:1) bol celkový výsledok zápasu Topoľčany - Trnava 11 : 1.

strelci gólov: Matej Hudok - 3, Jakub Gaťár - 2, Peter Kováčik, Martin Petrina, Šimon Stanko, Michal Gerhát, Kristián Pastva, Alex Géci - 1