Prvá prehra :(

05.11.2011 18:12

Dnes sme okúsili trpkosť prehry v prípravnom zápase s Trenčínom. Začiatok zápasu sa pre nás vyvíjal veľmi sľubne, ked Martin Petrina otvoril skóre hned v prvom striedaní. O dve minúty na to ho napodobnil Matej Hudok a už sme vyhrávali 2:0. Chlapci z Trenčína sa po inkasovanom druhom góle prebrali, začali viac korčuľovať a častejšie ohrozovali našich brankárov. Do konca prvej tretiny sme ešte držali so súperom krok, ale v ďalších dvoch boli Trenčania výrazne lepším tímom. Vie o tom svoje aj brankár na "B" strane Frederik Štuchal. Na jeho bránu sa valil jeden útok za druhým, takže si zachytal naozaj dosýtosti. Výsledok zápasu nás síce neteší, ale je to dobrá skúsenosť do budúcna. Verím, že sa naši chlapci z tejto skúsenosti poučia a budú ešte tvrdšie trénovať, aby Trenčanom v budúcom stretnutí vrátili požičané. Výsledok zápasu: Topoľčany : Trenčín - 7 : 29.

strelci gólov: Matej Hudok - 2