Zväzový turnaj v Skalici

14.11.2011 08:42

V nedeľu 13.11.2011 sa konalo ďalšie kolo zväzových turnajov hráčov 4. H.T. My sme cestovali do Skalice, kde nás okrem domáceho družstva čakali ešte Partizánske a Slovan Bratislava. Tento turnaj už nebol pre nás taký jednoznačný, ako ten na domácom ľade. V našom úvodnom zápase sme ľahko porazili Partizánske 12:4. Ďalšie stretnutie s domácim tímom bolo asi najvyrovnanejšie a najbojovnejšie zo všetkých. Hneď v úvode tohoto zápasu sme prehrávali 0:3, postupne sa nám podarilo vyrovnať a dokonca otočiť skóre na 6:3 v náš prospech. Rodičia a rodinní príslušníci oboch tímov povzbudzovali čo im hrdlá stačili. Každá minúta zápasu sa zdala ako večnosť. Ako domáci, tak aj naši hráči bojovali so švetkých síl a zápas sa nakoniec skončil nerozhodne 7:7. Po tomto vyčerpávajúcom zápase sme po krátkej prestávke nastúpili proti oddýchnutým Slovanistom, s ktorými sa nám už v závere nedarilo udržať tempo a prehrali sme 5:7.  S bilanciou víťazstvo, remíza a prehra, sme nakoniec obsadili 3. miesto. Domáca Skalica bola prvá s dvomi víťazstvami a remízou. Na druhom mieste sa umiestnili mladí hráči Slovana Bratislava, tí mali dve výhry a jednu prehru. 4. miesto obsadili naši "susedia" z Partizánskeho, ktorým sa nepodarilo uhrať ani bod. Tréneri boli s výkonmi svojich zverencov spokojní, veď každý bojoval čo mu sily stačili. Najväčšia pochvala sa však ušla našemu začínajúcemu brankárovi Frederikovi Štuchalovi, ktorý dokázal podržať svoj tím v ťažkých chvíľach. Do konca kalendárneho roka nás čaká ešte jeden zväzový turnaj, verím, že chlapci budú poctivo trénovať, aby mohli zabojovať o najvyššiu priečku.

súpiska HC Topoľčany:

brankári: Jakub Rybár, Frederik Štuchal

hráči: Nina Kučerková, Peter Kováčik, Timotej Holub, Matej Hudok, Jakub Gaťár, Martin Petrina,Patrik Martiška, Samuel Cápay, Roman Bosák, David Šnajder, Tobias Morosko, Šimon Stanko, Matúš Petruš, Adam Kučerka, Matúš Bajzík, Martin Janček

výsledky všetkých zápasov: golostrelci.webnode.sk/vysledky-zapasov/zvazove-turnaje/